Zapowiedź książki ,,Latarnik 2.0: Nasza przyszłość została zhakowana", którą objąłem patronatem

By mr.cenzura - poniedziałek, sierpnia 14, 2017

Witam!
Dzisiejszy post będzie poświęcony mojemu patronatowi. Książkę, którą objąłem to ,,Latarnik 2.0: Nasza przyszłość została zhakowana".


Zapraszam na oficjalnego bloga autora:
http://latarnik20.blogspot.com/

Okładka
Opis książki:
Co byś zrobił, gdyby twoja przyszłość była już spisana?
– Hakujemy przyszłość  – odpowiada. Zrobią coś niemożliwego. Włamią się do kodu źródłowego przeznaczenia. A może zhakują jaźń Boga? Nikt nie wiedział, czego się spodziewać.
Aktualne pytania o kondycję świata i odpowiedzi zakodowane w proroczych animacjach. Kto, po co, a przede wszystkim jak przewiduje przyszłości? A gdyby dziś pojawił się Mesjasz? Jak odnaleźć kogoś, kto widzi i wie? Istnieje dziewczyna od żab, która ma wolę zhakowania przyszłości. Pojęła język pism  proroków i zyskała dziwną moc, która kusi coraz głośniej. Świat tonie w recesji i odlicza czas do czegoś, czego nie potrafi jeszcze nazwać. Do czego Prorok przygotowuje lud Zagarów z Bliskiego Wschodu?
W Bukareszcie, wśród imigrantów, ukrywa się Goncer - typ faceta bez przeszłości. Choć przeczy to rozsądkowi, ma on dowód autentyczności proroctw. Nie dość, że ktoś wie, co on zrobił, to jeszcze potrafi przewidzieć każdy jego krok. Czas gęstnieje i osacza. Jak z nim walczyć?
Czy to możliwe, że byłeś świadkiem tej historii? Co teraz zrobisz z proroctwami?


Gatunek: technothriller z elementami mrocznego i religijnego urban fantasy.

 • Share:

You Might Also Like

9 komentarze

 1. Opis mnie zaintrygował, mam nadzieję, że wkrótce będę mogła przeczytać książkę :)
  Pozdrawiam, maobmaze

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też mam taką nadzieję ❤

   Usuń
  2. Dzięki. Na razie męczę się z konspektem powieści dla wydawcy, co jest trudniejsze niż samo jej napisanie.... A potem rozpocznie się długi proces szukania ostatecznego wydawcy. Trzymajcie kciuki.

   Usuń
 2. No no, gratuluje patronatu. ;)
  Tak jak Ci kiedyś mówiłem, fejm się zaczyna zgadzać ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapowiada się ciekawie :) i gratuluję!

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję wszystkim za komentarze. Zapraszam także na oficjalnego Facebooka. Wiadomo, z każdym lajkiem bliżej do półek, a dalej od szuflady :D

  https://www.facebook.com/Latarnik2.0/

  OdpowiedzUsuń